Išsausėjimas

Išsausėjimas yra kita dažna intymosios zonos diskomforto rūšis. Išsausėjimą gali sukelti hormoniniai pokyčiai dėl mėnesinių, menopauzės, organizmo nusilpimo

Ką daryti, jei kankina intymiosios zonos išsausėjimas?

Jeigu lytiniai santykiai nebeteikia malonumo, gali padėti lubrikantai arba lubrikuoti prezervatyvai. Nedrėkinkite makšties seilėmis, nes makšties mikrofloros ir seilių pH lygiai yra skirtingi ir bakterijos iš seilių gali pažeisti natūralų makšties apsauginį sluoksnį. Lactacyd Pharma Hydratant pH lygis atitinka natūralų, o jo sudėtyje esančios drėkinamosios medžiagos užtikrina papildomą intymiosios zonos drėkinimą. Jei įtari, kad atsiradusios problemos yra rimtesnės, būtinai kreipkis į gydytoją arba ginekologą.

Makšties išsausėjimas ir menopauzė

Diskomfortas gali būti jaučiamas iš vidaus, iš išorės arba abiem atvejais. Dauguma moterų išsausėjimą pastebi tada, kai lytiniai santykiai tampa nemalonūs, arba kai prasideda menopauzė. Prausiklis gali būti naudojamas makšties išsausėjimui mažinti bei lytiniams santykiams pamaloninti. Lactacyd Pharma sudėtyje yra maitinančiųjų sudedamųjų dalių, kurie itin drėkina makšties sritį.