Nėštumas

Nėštumas, nepaisant to, kad yra vienas gražiausių jūsų gyvenimo tarpsnių, kartu yra ir didelių jūsų kūno pokyčių laikotarpis. Šiame skyriuje mes atsakome į visus klausimus apie nėštumą ir jūsų intymiąją zoną. Nuo klausimų apie tai, kaip jaustis gaivia, iki klausimų, ką daryti susidūrus su makšties infekcija.

Ar Lactacyd gali būti naudojamas nėštumo metu?

Visiškai saugu naudoti Lactacyd nėštumo metu. Jis yra švelnus, bemuilis ir pritaikytas jūsų intymiajai zonai. Nėštumo metu jūsų intymioji zona yra ypač pažeidžiama. Naudokite Lactacyd Pharma su antibakteriniu poveikiu, kuris padės apsisaugoti nuo bakterijų plitimo ir palaikys natūralią jūsų intymiosios zonos pusiausvyrą.

Ar galima reguliariai naudoti Lactacyd prieš nėštumą?

Žinoma. Lactacyd naudojimas nepadarys įtakos jūsų vaisingumui arba spermos kokybei.

Ką daryti, jeigu būdama nėščia susidūriau su infekcija (kas yra dažnas atvejis nėštumo metu), ar yra saugu vienu metu gerti vaistus ir naudoti vietinio poveikio preparatus?

Visais atvejais nėštumo metu prieš renkantis makšties infekcijų gydymo vaistus būtina pasitarti su ginekologu. Įtarus makšties infekciją nėštumo metu būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją dėl apžiūros ir tinkamo gydymo paskyrimo.

Ar reikia nerimauti dėl vaiko, jei nėštumo metu susirgau makšties infekcija?

Didžioji makšties infekcijų dalis nekenkia vaisiui. Nėštumo metu pasitaikančios grybelinės infekcijos nepereina į gimdą, todėl negali pakenkti vaikui. Tokio pobūdžio infekcijos dažniausiai kelia nemalonius pojūčius, tokius kaip niežulys ir skausmas, tik būsimai mamai.

Naujausi tyrimai parodė, kad Bakterinė vaginozė (BV) padidina priešlaikinio gimdymo ar persileidimo tikimybę1. Įtarus makšties infekciją nėštumo metu būtina nedelsiant kreiptis į gydytoją.

Nėščiosios moterys yra dešimčia kartų pažeidžiamesnės makšties infekcijų nei nesilaukiančios. Nėštumo metu pakyla hormonų lygis, o tai trikdo natūralią makšties pH pusiausvyrą ir skatina bakterijų dauginimąsi. Todėl, jei laukiesi, nuolat lankykis pas savo ginekologą, kuris patars kaip apsisaugoti nuo makšties infekcijų arba paskirs reikiamą gydymą susirgus.