Teisinis įspėjimas

Svetainės naudojimas taip pat reglamentuojamas teisinės informacijos.

Susisiekite su mumis

Maloniai kviečiame susisiekti, jei turite klausimų dėl privatumo politikos

Perrigo Pharma International D.A.C.
Treasury Building, Lower Grand Canal Street
Dublinas 2
AIRIJA

Teisinis įspėjimas

Paskutinį kartą atnaujinta: 2016 metų liepos 1 dieną
Sveiki atvykę į LACTACYD svetainę („Svetainė“)
Svetainė palaikoma Omega Pharma Innovation & Development NV (kitaip dar vadinamos „Omega“, „mes“).

Jūsų sutikimai ir privatumo politikos pakeitimai

Prisijungę prie mūsų tinklalapio Jūs patvirtinate, kad susipažinote su mūsų privatumo politika ir sutinkate pasidalinti asmenine informacija pagal privatumo politikos nuostatas.

Ši svetainė, jos turinys ir ši privatumo politika gali būti atnaujinami be išankstinio perspėjimo. Prisijungdami ir naudodamiesi svetaine po atnaujinimo ar pakeitimo jūs patvirtinate, kad sutinkate su visais atliktais atnaujinimais ir pakeitimais.

Prašome jūsų kartas nuo karto peržiūrėti mūsų privatumo politiką.

Svetainės prieinamumas

Svetainė sukurta pagal Europos Sąjungos įstatymų ir standartų nuostatas ir yra skirta tik Europos Sąjungos gyventojams. Kai kurie asmenys ir net kai kurios šalys už Europos Sąjungos ribų gali neturėti teisėtos prieigos prie svetainės. Jeigu norite prisijungti prie svetainės ne iš Europos Sąjungos, galite tai daryti tik savo asmenine atsakomybe ir rizika.

Mes neteikiame patarimų medicinos srityje

Mūsų svetainės turinyje ir pačioje svetainėje pateikiami tik informacinio pobūdžio bendrieji duomenys. Svetainė ir joje  publikuojamas turinys nėra medicininio pobūdžio. Jokia šioje svetainėje pateikiama informacija negali būti naudojama diagnozei nustatyti arba gydymui parinkti. Dėl medicininio pobūdžio patarimų kreipkitės į gydytoją. Nenuvertinkite medicinos darbuotojų patarimų ir nedelskite imtis priemonių dėl neaiškių aplinkybių, neva sužinotų iš mūsų svetainės turinio.

Informacija apie produktus ir teikiamas paslaugas

Šioje svetainėje pateikiama informacija gali skirtis, priklausomai nuo jos platinimo vietos, t.y., ne visi šioje svetainėje nurodyti produktai ar paslaugos gali būti prieinami jūsų šalyje. Nuoroda į produktą ar paslaugą nereiškia, kad šis konkretus produktas ar paslauga yra prieinami jūsų šalyje. Šioje svetainėje nurodomų produktų naudojimą ar paslaugų teikimą gali reguliuoti konkrečios šalies įstatymai. Šioje svetainėje pateikiama informacija negali būti laikoma produkto ar paslaugos reklama ar propaganda, jeigu jie yra uždrausti vietos teisės aktų reikalavimų.

Autorinės teisės ir naudojimo informacija

Ši svetainė ir visas joje pateikiamas turinys yra Omega nuosavybė ir yra saugomi autorinių teisių įstatymo nuostatų. Jūs galite peržiūrėti ir atsisiųsti informaciją, tekstus, paveikslėlius, garso ir vaizdo failus iš mūsų svetainės tik asmeniniam naudojimui, pateikiamo turinio naudojimas komercijos tikslais yra griežtai draudžiamas. Draudžiama platinti, keisti, perduoti, pakartotinai naudoti ir skelbti svetainę ir jos turinį. Omega negali užtikrinti, kad jūsų panaudota informacija iš šios svetainės nepažeis trečiųjų šalių teisėtų interesų. Jūs neturite jokių teisių ir įgaliojimų, išskyrus ribotą leidimą naudoti informaciją, apibūdintą šiame skirsnyje.

Prekiniai ženklai

Šioje svetainėje nurodyti prekiniai ženklai, paslaugų ženklai, įmonių pavadinimai ir originalus įmonės stilius saugomi nacionalinių ir tarptautinių teisės aktų. Nei vienas iš anksčiau įvardytų pavadinimų ir ženklų negali būti naudojamas be išankstinio rašytinio Omega sutikimo. Be išankstinio rašytinio Omega sutikimo jums negali būti suteiktos teisės į prekinius ženklus, paslaugų ženklus, įmonių pavadinimus ir originalų įmonės stilių.

Garantijos atsisakymas

Omega deda visas įmanomas pastangas tam, kad ši svetainė ir jos turinys atitiktų realybę, tačiau mes negalime garantuoti ir užtikrinti visos svetainėje ir jos turinyje pateikiamos informacijos tikslumo.

SVETAINĖ IR JOS TURINYS TURI BŪTI PRIIMAMI „KAIP YRA“. OMEGA NEGARANTUOJA INFORMACIJOS IŠSAMUMO, TIKSLUMO, PRIEINAMUMO, AUTORINIŲ TEISIŲ SAUGUMO IR ŠIOS SVETAINĖS TURINIO TINKAMUMO TAM TIKRAI PASKIRČIAI. CHEFARO NEATSTOVAUJA IR NEGARANTUOJA, KAD SVETAINĖ IR JOS TURINYS NEUŽKRĖS JŪSŲ KOMPIUTERIO VIRUSAIS, ŠNIPINĖJIMO PROGRAMĖLĖMIS ARBA KITAIS KODAIS, GALINČIAIS JUMS PAKENKTI VIENOKIU AR KITOKIU BŪDU.

NEI OMEGA, NEI JOKIA KITA OMEGA PHARMA GRUPĖS ĮMONĖ, NEI KITA ŠALIS, DALYVAUJANTI KURIANT AR PRIŽIŪRINT ŠIĄ SVETAINĘ AR JOS TURINĮ NEATSAKO UŽ TIESIOGINĘ, NETYČINĘ, PASEKMIŲ, NETIESIOGINĘ AR BAUDŽIAMĄJĄ ŽALĄ, SUSIJUSIĄ SU SVETAINĖ AR JOS TURINIO PRIEIGA, NAUDOJIMU, NEGALĖJIMU PASINAUDOTI, KEITIMU, PATIKIMUMU, KLAIDINGUMU, PRALEIDIMU.

Kadangi kai kurios jurisdikcijos neleidžia atšaukti ar netaikyti tam tikrų garantijų ar nepriimti konkrečių įsipareigojimų, minėti apribojimai jums netaikomi.

Taikytina teisė ir kompetentingi teismai

Visi su šia svetaine ar jos turiniu susiję ginčai sprendžiami pagal Airijus įstatymus. Naudodamiesi šia svetaine jūs patvirtinate, kad sutinkate su ginčų teismingumu Airijos teismams.

Nuorodos į kitas svetaines

Svetainėje gali būti nuorodų į kitas svetaines ar tinklalapius, už kurių turinį Omega neatsako ir kurių atžvilgiu nėra taikoma ši teisinė informacija. Šios nuorodos į svetaines pateikiamos tik informacijai, todėl Omega neatsako už žalą ar sužalojimus, įvykusius dėl naudojimosi minėtomis svetainėmis ar nuorodomis į jas. Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad apsilankydami tokiose svetainėse jūs prisiimate visą atsakomybę.

Nuorodos į svetainę

Draudžiama kadruoti, susieti, dubliuoti ar pertransliuoti svetainę ar jos turinį trečiųjų šalių svetainėse be išankstinio rašytinio Omega sutikimo. Norėdami patalpinti nuorodą į mūsų svetainę privalote kreiptis į mus žemiau nurodytu adresu.

Privatumo politika

Naudojimasis svetaine reguliuojamas mūsų privatumo politikos nuostatų.

Susisiekite su mumis

Kviečiame susisiekti su mumis, jei kyla klausimų apie teisinę informaciją:

Perrigo Pharma International D.A.C.
Treasury Building, Lower Grand Canal Street
Dublin 2
IRELAND