Skip to main content

Nėštukėms

Nėštumas yra ypatingas daugelio moterų gyvenimo tarpsnis. Ruošdamasi tapti mama norite mėgautis nėštumu ir patirti kuo mažiau rūpesčių.

mothers-to-be-page

Tačiau nėštumas sukelia ir tam tikrų labai reikšmingų organizmo pokyčių. Labai gali būti, kad dėl hormoninių pokyčių būsite imlesnė intymių infekcijų diskomfortui. Sužinokite, kaip galite pasirūpinti intymia sveikata nėštumo laikotarpiu.

Pregnancy_Sensitive_Intimate_Zone

Intymios zonos jautrumas

Visiškai normalu, kad nėštumo metu ir po gimdymo pasireiškia hormonų svyravimas, galintis sutrikdyti intymios zonos mikrofloros pusiausvyrą ir padaryti ją labiau pažeidžiamą infekcijų. Makšties gleivinė taip pat yra jautresnė dirginimui, dėl to didėja ir diskomforto tikimybė. Svarbu, ypač trečiąjį trimestrą, tinkamai pasirūpinti savo intymia sveikata, naudojant švelnias ir nedirginančias priemones.

Kaip galima išsaugoti intymios zonos mikrofloros pusiausvyrą?

Nėštumo metu labai svarbi tinkama intymi higiena. Makšties rūgštingumas keičiasi ir tai gali sutrikdyti natūralią intymios zonos mikrofloros pusiausvyrą. Štai kodėl Lactacyd® sukūrė produktus, kurie atitiktų jūsų poreikius. Jie nepažeidžia mikrofloros ir skatina natūralių organizmo bakterijų augimą. Be to, mažina dirginimo tikimybę ir padeda išvengti nedidelių nepatogumų, kurių gali pasireikšti nėštumo metu. Net tada, kai jau jaučiate diskomfortą, nes viskas yra išbalansuota, Lactacyd® gali palengvinti simptomus ir padėti atkurti organizmo mikrofloros pusiausvyrą.

Sužinokite daugiau apie tai, kaip pasirūpinti intymios zonos higiena

tips
Pregnancy_Safe_Efficient

Saugu ir veiksminga

Lactacyd® saugu naudoti nėštumo metu. Tai švelni, bemuilė priemonė, pritaikyta besilaukiančių moterų poreikiams. Be to, kliniškai įrodyta, kad šios priemonės veiksmingos. Galima naudoti antibakterinę priemonę Lactacyd® Pharma apsaugai nuo bakterijų, skirtą stiprinti natūralią intymios zonos apsaugą. Jeigu oda labai jautri arba lengvai sudirginama, galima rinktis Lactacyd® Pharma jautriai odai. Po gimdymo taip pat pravartu ir toliau rūpintis intymia sveikata naudojant Lactacyd® produktus, kurie padės sustiprinti intymios floros pusiausvyrą.

Suggested Products