Skip to main content

Jūsų intymi sveikata nusipelno ypatingo dėmesio ir tinkamos priežiūros

Lactacyd®– tai prekės ženklas, kuriuo pasitiki milijonai moterų visame pasaulyje. „Lactacyd®“ rūpinasi jūsų intymia zona kiekviename jūsų gyvenimo etape. Didžiuojamės, kad visame pasaulyje pirmaujame intymios higienos srityje, kurioje turime 70 metų patirtį.

Why lactacyd

Lactacyd® moterų intymi sveikata yra mūsų prioritetas.

Suprantame jūsų intymios zonos jautrumą, taip pat žinome, kaip svarbu palaikyti rūgštinį pH, kad nebūtų sutrikdomas makšties floros balansas. Gaminame produktus, atitinkančius aukščiausius kokybės standartus.

  

Group 2534

Kliniškai patvirtinti

Lactacyd® gaminiai yra kliniškai ištirti dėl savo veiksmingumo ir saugumo.

Group 2533

Produktai yra su natūralia pieno rūgštimi

Natūrali pieno rūgštis skatina gerųjų bakterijų dauginimąsi jūsų intymiose vietose ir padeda išsaugoti natūralų makšties floros rūgštingumą.

 

Group 2535

Praturtinti natūraliomis veikliosiomis medžiagomis

Lactacyd® gaminiai yra praturtinti veikliosiomis medžiagomis, kad kasdien būtumėte žvali ir jaustumėtės gerai.

70-years-experience

70 metų patirtis koja kojon su naujausiomis technologijomis

Lactacyd® siūlo platų gaminių asortimentą intymiai priežiūrai, kurie parduodami prekybos centruose ar vaistinėse, taip pat specialią Lactacyd® Pharma gaminių liniją, kurią galima įsigyti tik vaistinėse.

Kadangi intymi sveikata yra daugiau nei tik intymi higiena, neseniai išplėtėme savo asortimentą, įtraukdami lubrikantą*. Dabar net intymiausiomis akimirkomis Lactacyd® užtikrina maksimalų komfortą ir švelnumą. Kaip ir Lactacyd® priežiūros gaminiai, šis produktas yra pagrįstas mūsų patirtimi ir paremtas moksliškai.

  

Užtikrinti komfortą kiekvieną dieną...

„Lactacyd®“ gaminiai turi tinkamą pH ir palaiko natūralų makšties rūgštingumą. Jie yra švelnūs, be muilo ir tinkami kasdieniniam naudojimui.

Nuo pirmųjų mėnesinių iki menopauzės: Lactacyd® siūlo visą asortimentą intymios higienos prausiklių, kad kiekvieną dieną būtumėte žvali ir jaustumėtės patogiai.

Esant ypatingiems atvejams

Esant hormoniniams pokyčiams ar kasdienei sporto veiklai gali būti sutrikdoma intymios zonos pusiausvyra. Lactacyd® palaiko jus tokiais momentais.

Lactacyd® intymios priežiūros gaminiai sukurti kiekvienam jūsų gyvenimo etapui. Lactacyd® patenkina įvairių moterų – nuo paauglių iki vyresnių nei 50 metų – poreikius, bet taip pat yra šalia intensyviais gyvenimo laikotarpiais, pavyzdžiui, esant nėštumui ir po gimdymo.

Product Category Listing
Image
Lactacyd_Clasic

Intymios higienos prausikliai

ATRASKITE

Image
Lactacyd_CaringGlide

Intymios zonos lubrikantas

ATRASKITE

 

Intymios priežiūros lyderiai visame pasaulyje…

Mumis pasitiki milijonai moterų visame pasaulyje.