Skip to main content

Kasdienė asmeninė higiena

Tinkama asmens higiena yra sveikos gyvensenos pagrindas. Maudymasis po dušu, dantų valymas ir reguliarus rankų plovimas yra dalykai, kuriuos darome, kad apsaugotume savo sveikatą. Mūsų intymi asmeninė higiena taip pat nusipelno tinkamo dėmesio.

home banner

Laikydamiesi geros, reguliarios asmeninės higienos su Lactacyd®, net ir per mėnesines jausitės žvali ir pasitikinti savimi. Kadangi Lactacyd® gaminiuose yra natūralios pieno rūgšties, kuri natūraliai randama jūsų intymiose zonose, jie palaiko jūsų intymią florą ir padeda išlaikyti intymių zonų pusiausvyrą. Švelni formulė be muilo yra tinkama naudoti kiekvieną dieną. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip rūpintis savo intymia sveikata kiekvieną dieną.

tips

Intymios floros pusiausvyros palaikymas

Intymi makšties flora susideda iš daugybės bakterijų ir kitų mikroorganizmų. Šie mikroorganizmai gyvena pusiausvyroje vienas su kitu ir kartu sudaro apsauginį barjerą. Tačiau jei pusiausvyra sutrikusi, intymi zona gali tapti imlesnė infekcijoms. Štai kodėl svarbu naudoti priemones, kurios netrikdo natūralios organizmo pusiausvyros arba, esant reikalui, gali padėti ją atkurti.

Lactacyd® Classic“ idealiai tinka jūsų kasdieninei higienai. Jei esate jautri infekcijoms, galite naudoti „Lactacyd® Pharma su prebiotikais“. Šis intymios higienos prausiklis išleistas siekiant sustiprinti natūralią organizmo mikroflorą. Jei jūsų oda jautri arba dirgli, rekomenduojame Lactacyd® Pharma jautriai odai“. Šis intymios higienos prausiklis specialiai sukurti jautrioms ir dirglioms intymioms zonoms.

Intymi priežiūra menstruacijų metu

Menstruacijų metu natūrali intymios zonos pusiausvyra laikinai sutrinka dėl kraujo netekimo. Kadangi Lactacyd® gaminiuose yra natūralios pieno rūgšties – medžiagos, kuri natūraliai randama jūsų intymiose zonose – jie palaiko jūsų intymią florą ir padeda išlaikyti jūsų intymios zonos pusiausvyrą. Lactacyd® Pharma apsaugai nuo bakterijų stiprina natūralų intymių vietų atsparumą, taip pat padeda išvengti nemalonaus kvapo.

Tampons

Patarimai menstruacijų metu

Reguliariai prižiūrėkite save

Prauskite intymią zoną bent kartą per dieną, kad ji išliktų gaivi ir išvengtumėte nemalonaus kvapo. Plaukite rankas prieš eidamos į tualetą ir po, pakeitusios higieninį įklotą ar tamponą ir pasinaudojusios tualetu.

Naudokite tinkamą gaminį

Kadangi makšties oda yra jautresnė nei kitų kūno dalių, svarbu visada naudoti gaminį, sukurtą specialiai intymiai priežiūrai. Įprastas muilas ar dušo želė gali sutrikdyti natūralią intymios zonos florą ir rūgštingumą.

Apgalvokite, ką dėvite

Venkite dėvėti aptemptus drabužius ar sintetinius audinius, kurie neleidžia kūnui kvėpuoti. Aptempti drabužiai gali padidinti intymių zonų prakaitavimą ir temperatūrą ir tai dirgina odą, todėl geriau dėvėkite medvilninius apatinius ir laisvus drabužius. Taip jausitės žvali ir sausa.

Reguliariai keiskite įklotus ar tamponus

Per ilgai naudojant tą patį įklotą ar tamponą, padidėja infekcijos rizika. Per ilgas drėgno įkloto dėvėjimas taip pat gali dirginti odą. Jei naudojate tamponus, geriausia rinktis žemiausio absorbcijos lygio apsaugą, tačiau pakankamą, kad sugertų jūsų kraujingas išskyras. Naudojant per daug sugeriančią apsaugą, gali atsirasti trintis arba išsausėjimas.

Valykitės iš priekio į galą

Stenkitės valyti makštį ir išangę atskirai ir visada pirmiausia nušluostykite priekinę dalį, o paskui – užpakalinę. Taip sumažinsite kenksmingų bakterijų, galinčių sukelti makšties infekcijas, pernešimo riziką.

Naudokite prezervatyvus

Nesaugus seksas padidina tikimybę užsikrėsti tokiomis krauju pernešamomis ligomis kaip ŽIV ir hepatitas B. Taigi bet kokio lytinio kontakto metu protingiausia yra naudoti prezervatyvą.

Suggested Products