Skip to main content

Optimalios intymios sveikatos patarimai

Tinkama intymi asmeninė higiena yra svarbi siekiant jaustis nerūpestingai ir išvengti bet kokių makšties negalavimų. Toliau pateikiami keli kasdienės intymios priežiūros patarimai, skirti užtikrinti optimalią moterišką sveikatą.

home banner

Laikydamiesi geros, reguliarios asmeninės higienos su Lactacyd®, net ir per mėnesines jausitės žvali ir pasitikinti savimi. Kadangi Lactacyd® gaminiuose yra natūralios pieno rūgšties, kuri natūraliai randama jūsų intymiose zonose, jie palaiko jūsų intymią florą ir padeda palaikyti intymių zonų pusiausvyrą. Švelni formulė be muilo tinka naudoti kiekvieną dieną. Skaitykite toliau, kaip rūpintis savo intymia sveikata kiekvieną dieną.

tips

Naudokite tinkamus priemones

Kadangi jūsų intymi zona yra jautri, svarbu pasirinkti tinkamas asmens higienos priemones, kurių sudedamosios dalys yra pritaikytos moters kūno poreikiams. Visada naudokite specialiai intymiai higienai skirtas priemones, pvz., Lactacyd® intymios higienos prausiklius. Kadangi jūsų intymių zonų pH terpė yra rūgštesnė, skirtingai nei visa oda, įprastas muilas, dušo želė ir šampūnas gali sutrikdyti rūgštinę intymios zonos aplinką.

Intymiąją zoną prauskite rankomis

Būkite atsargios, jei prausimuisi naudojate šluostę ar kempinę. Dėl akytos tekstūros ant kempinės ir šluostės gali kauptis bakterijos ir grybeliai. Jei jas naudojate, reguliariai keiskite ir plaukite aukštoje temperatūroje. Intymias vietas geriau plaukite švelniai rankomis.

hands_0
clean_in_moderation

Prausimosi priemones naudokite saikingai

Jūsų kūnas nuolat išlaiko pusiausvyrą ir gali reaguoti net į mažiausius pokyčius. Per didelis muilo gaminių, įskaitant vonios putas, poveikis gali sukelti infekcijas, išsausinti intymią sritį ir sukelti diskomfortą. Makšties plovimo prietaisai ar bet koks kitas vidinio valymo būdas nerekomenduojamas. Pakanka plauti išorinę intymios zonos dalį, nes makšties pati save išsivalo.

Menstruacijų metu reguliariai keiskite tamponus ir įklotus

Kraujas turi šarminį pH, kuris gali paveikti natūralų makšties rūgštingumą. Tai reiškia, kad menstruacijų metu jūsų intymių vietų pusiausvyra yra labiau pažeidžiama. Reguliariai keiskite tamponą ar higieninį įklotą ir rinkitės žemiausio absorbcijos lygio apsaugą, kurios pakanka kraujingoms išskyroms sugerti. Naudojant apsaugą, kurios absorbcija yra per didelė, gali atsirasti trintis arba išsausėjimas. Daugiau informacijos taip pat rasite straipsnyje apie intymią higieną menstruacijų metu.

Tampons
clothes

Suteikite savo kūnui erdvės kvėpuoti

Dėvint aptemptus drabužius arba nekvėpuojančius audinius, tokius kaip poliesteris, gali susidaryti šilta, drėgna aplinka, sukelianti trintį ir dirginimą aplink vulvą. Kad išvengtumėte dirginimo ar infekcijų, dėvėkite laisvus, kvėpuojančius drabužius, pagamintus iš natūralių medžiagų, tokių kaip medvilnė. Nėriniuoti kraštai, sintetiniai stringai ir pėdkelnės taip pat gali sukelti trintį ir dirginti.

Reguliariai lankykitės pas ginekologą

Nuo 18 metų turite reguliariai lankytis pas ginekologą pasitikrinti, ar nėra infekcijų, anomalijų ir gimdos kaklelio vėžio. Šie patikrinimai paprastai yra labai greiti ir beveik neskausmingi.

visit_gynecologist
bathroom

Po sekso apsilankykite vonios kambaryje

Šlapinimasis prieš seksą ir po jo padeda užkirsti kelią šlapimo takų infekcijoms. Tai gali atsitikti, kai lytinio kontakto metu mikrobai iš makšties patenka į šlaplę. Taip pat visada nusiplaukite rankas prieš seksą ir po jo, kad išvengtumėte bakterijų plitimo. Daugiau patarimų, kaip palaikyti tinkamą intymią sveikatą sekso metu, rasite straipsnyje apie seksualinį gyvenimą ir geros asmeninės higienos svarbą.

Suggested Products