Skip to main content

Kaip prisižiūrėti prieš, per ir po sekso?

Seksas, taip pat kaip ir makšties floros pusiausvyrą galinti paveikti kasdienė veikla, pvz., sportas, aptemptų drabužių dėvėjimas ir hormoniniai pokyčiai, gali turėti įtakos intymios zonos rūgštingumui, todėl esate imlesnės infekcijoms ir dirginimui. Šiame straipsnyje skaitykite, kaip prisižiūrėti prieš, per ir po sekso.

tips
tips

Intymi higiena ir seksas

Kiekvienos sueities metu svarbu pasirūpinti savo intymios zonos higiena. Norint išvengti šlapimo takų infekcijų, pravartu pasišlapinti iš karto po sekso. Dėl trinties lytinio akto metu bakterijos gali patekti į šlaplę ir, jei joms pakaks laiko daugintis, jos gali patekti ir į šlapimo pūslę bei sukelti infekciją. Šlapinantis po lytinio akto šios bakterijos labai greitai pašalinamos. Be to, galima apsiplauti vandeniu arba intymios higienos Lactacyd® prausikliu.

Naudodamos švelnius Lactacyd® produktus galite būti tikros, kad mikrofloros pusiausvyra sutrikdoma tik minimaliai. Straipsnyje rasite ir daugiau patarimų, kaip kasdien rūpintis savo intymia sveikata.

Kvapas po sekso

Sperma gali paveikti jūsų intymios zonos pH. Normalus intymios zonos pH yra nuo 3,8 iki 4,5, o spermos pH yra šiek tiek aukštesnis – maždaug 7,0. Taigi, dėl spermos ir makšties išskyrų susimaišymo gali susidaryti tam tikras kvapas. Jei intymi zona jautri arba yra nusilpusi imuninė sistema, gali sutrikti natūrali organizmo bakterijų pusiausvyra. Kad iš karto po sekso jaustumėtės maloniai ir gaiviai, naudokite Lactacyd® prausiklius. Jie atkuria natūralią intymios zonos mikrofloros pusiausvyrą. Jeigu kvapas labai stiprus arba panašus į žuvies kvapą, geriau kreiptis į šeimos gydytoją arba ginekologą, nes tai gali reikšti makšties infekciją, kurią reikia gydyti.

sexual odours
Lactacyd_CaringGlide_618x600_EE

Makšties sausumas ir intymūs santykiai

Lytiškai susijaudinus, makštis ima gaminti skystį, kuris padeda pajausti malonumą mylintis. Jei esate nesusijaudinusi, nepakankamai susijaudinusi arba jeigu kamuoja makšties sausumas, seksas gali sukelti nemalonių pojūčių ar net skausmą. Nors makšties sausumas dėl estrogeno sumažėjimo dažniau būdingas moterims menopauzės metu, jis gali pasireikšti bet kuriame amžiuje, bet kuriame gyvenimo etape. Išsamiau apie šios problemos priežastis, skaitykite straipsnyje apie makšties sausumą.

Siekdama sumažinti makšties išsausėjimą sekso metu, Lactacyd® sukūrė vandens pagrindo lubrikantą, su natūralia pieno rūgštimi, kad išlaikytų makšties mikrofloros balansą. Skirtingai nuo aliejinių lubrikantų, vandens pagrindo lubrikantus puikiai galima naudoti kartu su prezervatyvais. Po to lubrikantą galima lengvai nuplauti. Net intymiausiomis akimirkomis galite pasikliauti Lactacyd®, kuris sumažins skausmingą makšties sausumo sukeliamą trintį.

Suggested Products